Proč KIS?

Protože šetří čas i peníze.

1

Zobrazí aktuální členskou databázi zobrazí na tři kliknutí

Konec únavného brodění se stohy papírů či zatoulanými tabulkami v Excelu. KIS vám pomůže udržet členskou databázi aktuální včetně přehledného rozdělení na jednotlivé soupisky. Databázi uživatelů navíc můžete kdykoliv vyexportovat ve formátu vhodném pro Rejstřík sportu Národní sportovní agentury či pro Informační systém České unie sportu. Ušetřete si drahocenný čas i své nervy při podávání žádostí o dotační tituly.

2

Nabízí online registraci nových členů

Pro registraci do klubu je připravena funkcionalita online registrace. Přes veřejný formulář, který si můžete umístit na klubový web, o sobě zájemci o registraci do klubu vyplní všechny pro vás důležité údaje a vy jim poté již jen jednoduše jejich přihlášku schválíte a vygenerujete přihlašovací údaje do KISu. Při žádosti se navíc také generuje PDF přihláška do klubu, vše tak můžete řešit jednoduše elektronicky.

3

Pohlídá evidenci docházky

KIS a evidence docházky? Žádný problém. Ve webové verzi či mobilní aplikaci lze pohodlně spravovat účast členů na trénincích, v zápasech či na turnajích a dalších akcích. Přehled docházky lze navíc v případě potřeby ze systému jednoduše vyexportovat.

4

Postará se o veškeré platby

Všichni z klubu budou mít jasný přehled o všech platbách, ať už pracovníci klubu, tak rodiče dětí. Placení se ještě více zjednoduší díky automaticky generovaným QR kódům ke každé platbě, po uhrazení se automaticky vystaví potvrzení o zaplacení, ušetříte si tak další zbytečnou práci navíc. Tu vám také usnadní automatické párování plateb.

5

Umožňuje online propojení s bankou

Už žádné ruční dohledávání každé platby, která vám přijde na účet. KIS umožňuje automatické zpracování plateb z banky pomocí API. Získáte tak okamžitý přehled o zaplacených členských příspěvcích a dalších platbách bez toho, aniž byste se přihlašovali do internetového bankovnictví.

6

Pomůže se správou dokumentů a souhlasů

Klubový informační systém umožňuje nahrávání a přehledné řazení nejrůznějších dokumentů do jednotlivých složek. Zároveň je možné omezit přístup do složek pouze vybraným uživatelům. Nechybí ani možnost vedení zdravotní dokumentace členů klubu, související modul se postará o evidenci souhlasů členů se zpracováním osobních údajů (GDPR) a dalšími potvrzeními.

7

Připraví rozpis sportoviště

V Klubovém informačním systému si můžete jednoduše vytvořit jakékoliv klubové události od běžných tréninků přes zápasy až po turnaje, které naleznete na jednom místě. Vlastní rozpis sportoviště navíc můžete v případě potřeby zveřejnit i na svých webových stránkách, které Vám s radostí také připravíme.

8

Přináší veškerou komunikaci na jednom místě

KIS usnadní komunikaci se členy klubu. Využít lze pro ni modul nástěnky, kde je možné publikovat veškeré informace pro hráče, trenéry či rodiče. Upozornění na důležité novinky dorazí uživatelům i do mobilní aplikace a je možné nastavit také e-mailovou notifikaci. Oblíbeným je i modul Chat, kde lze komunikovat individuálně ať už s jednotlivci, tak ve skupinových konverzacích.

9

Vše důležité v mobilní aplikace včetně notifikací

Všechny důležité informace z klubu budou mít uživatelé přehledně na jednom místě v moderní mobilní aplikaci KIS. Na novinky a změny je navíc upozorní notifikace, které si každý uživatel může libovolně nastavit.

10

Pomůže se synchronizací dat z IS svazů

KIS umíme jednoduše napojit na online data ze svazových soutěží, nebudete se tak muset starat o ruční aktualizaci seznamu zápasů. Zápasy z vašich soutěží můžete mít v KISu k dispozici okamžitě a bez další práce.

11

Lze automaticky importovat data na váš web

Na webech jsme vyrostli, proto Vám společně s Klubovým informačním systémem můžeme vytvořit i moderní web. A co je na tom nejlepší? Webové stránky Vám napřímo propojíme s Klubovým informačním systémem, takže bude stačit informace zadávat pouze jedenkrát. Ušetříte čas i peníze!

12

Neustále KIS vylepšujeme a rozvíjíme

Systém stále rozvíjíme a rozšiřujeme o nové funkcionality, je možné jej doplnit dle specifických požadavků.

Jan Krkoška

Sekretář

Společnost eSports.cz pro nás vytvořila webové stránky klubu, když jsme ucítili potřebu začít používat informační systém, šli jsme najisto a pořídili KIS. Systém využíváme vlastně od jeho začátku a společně rosteme, pomáhá nám nejen v interní komunikaci, ale také v přehlednosti informačního toku. Stručněji řečeno, informace efektivně předáme, uchováme i vyhodnotíme. V celém procesu bylo nejnáročnější přesvědčit všechny strany o výhodnosti změny. Občas to trvá, ale také rodiče našich členů se naučí snadno se systémem pracovat a ocení jeho přínos. Pro vedení klubu je podstatná časová úspora, spousta funkcionalit systému ulehčuje práci všem zaměstnancům klubu, díky tomu se mohou věnovat jiným činnostem. U středně velkých a velkých sportovních klubů je informační systém nutností, bez ní si lze růst a vývoj jen stěží představit.

Spravujte svůj klub efektivně. Šetřete čas i peníze.

Vyzkoušet KIS zdarma